Hydraulika Miroslav Lesák - Oprava a výroba hydraulických válců - přímočarých hydromotorů. Oprava a prodej stavebních a zemních strojů, obráběcí a svářečské práce.

Montpetrol - Montáž plynovodů, ropovodů a pozemních zásobníků plynu a ropy. Montáž ocelových konstrukcí, výroba tlakových nádob stabilních.

Hydroizolace Florus - Izolace střech, zateplování střešních plášťů, klempířské práce, pokládka asfaltových šindelů, izolace, sanace.

Penzion Nechorka, vinařství Vašíček - Rodinné vinařství které vyrábíme vysoce kvalitní přírodní přívlastková vína. Součástí je penzion Nechorka, který se nachází v lokalitě vinných sklepů Nechory.

Ubytování u Konečků - ubytování ve vinném sklípku, v obci Mikulčice.

Reality Filler - Realitní kancelář. Na základě nabídek svých klientů zabezpečujeme reality a finanční poradenství.

Kovax - držáky satelitních a internetových antén- Zabýváme se výrobou kovového zboží, především pak výrobou držáků satelitních a internetových antén.

Stroje Lesák - Oprava stavebních a zemních strojů, kovoobrábění Naše firma se zabývá opravou a prodejem zemních a stavebních strojů typů UNC, UN, DH, LESNÍ, KOMUNÁLNÍ TECHNIKY, HYDRAULICKÝCH RUK, NOSIČŮ KONTEJNERŮ a HYDRAULICKÝCH ČEL.