ZATEPLENÍ

Vážení zákazníci,
 
v prostorách naší firmy jsme vytvořili, specializovanou prodejnu zateplovacích materiálů. Našim cílem v této obllasti je zajistit a dodávat Vám zákazníkům, ucelený sortiment kvalitních materálu. Za tímto účelem si k sobě pečlivě vybírame obchodní partnery, kteří naše požadavky splňují.
 

TEPELNÉ IZOLACE:

Fasádní polystyreny jsou nejrozšířenějším tepelným izolantem. Májí skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Jsou dobře zpracovatelné, lehké, tvarově stabilní a nenasákavé.

BÍLÝ FASÁDNÍ POLYSTYREN -  EPS 70F, EPS 100F : patří mezi nejčastěji realizované zateplení domů. Fasádní polystyren vyniká svými výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, snadnou opracovatelnosti a nízkou hmotností, která nezatěžuje obvodové zdivo zateplovaných staveb.

ŠEDÝ FASÁDNÍ POLYSTYREN - EPS 70F, EPS 100F : patří mezi grafitové izolanty EPS nové generace se zvýšeným izolačním účinkem. Desky obsahují nanočástice grafitu, které odráží teplo k jeho zdroji a tak zvyšují izolační účinek a úsporu energie až o 20%. Jsou určeny zejména pro vnější tepelně izolační systémy, energeticky úsporné domy a pasivní stavby. Používají se jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby.

SOKLOVÝ POLYSTYREN : je přímo určen pro zateplení soklové části fasádních systémů. Maximální pevnost v tlaku, nízká nasákavost a mrazuvzdornost dokonale splňuje požadavek na izolaci podzemních částí budov, základů, podlah bez požadavku na útlum kročejového hluku. Vhodný je zejména pro odstranění obvyklého tepelného mostu v oblasti přechodu stěny na betonový základ a vytvoření spolehlivého detailu ukončení hydroizolace. Využíván je podobně jako desky XPS a PERIMETR na izolaci spodní stavby a přímém styku s vlhkostí, např. základové desky, suterény, podlahy bazénů, ploché střechy, terasy apod.

 EXTRUDOVANÝ XPS : je určený k zateplení soklů, izolací tepelných mostů, zateplení stěn kde dochází ke styku se zemí, ale také nachází využití jako tepelný izolant střech, teras a také bazénů. Pro náročné použití, může být extrudovaný polystyren XPS použit i k zateplení fasád především u pasivních a nízkoenergetických domů. Extrudovaný polystyren je moderní tepelně izolační materiál, který vyniká svou dlouhou životností, nenasákavostí a skvělými tepelně izolačními vlastnostmi díky kterým je vyhledávaným materiálem využívaným ve stavebnictví.