Fasádní studio 

                ... nový kabát pro Váš dům

Vážení zákazníci,

pro jasnou představu o finální podobě Vaší fasády jsme v prostorách firmy vytvořili moderní FASÁDNÍ STUDIO. SHOWROOM s prezentací reálně vyrobených vzorkovnic fasádních omítek na kterých jasně vidíte strukturu a požadovaný odstín. Fyzicky k dispozici 726 barevných vzorkovnic, které si můžete v klidu a časově neomezeně kombinovat a ladit s různými fasádmími produkty, které naleznete v našem bohatém portfóliu.

Ve FASÁDNÍM STUDIU očekávejte:

  • kvalitní materiály od předních českých a německých výrobců u kterých je garantována záruka kvality vyráběných produktů za kterými si v ROFLEXu stojíme.
  • poradenský servis s 25-ti letou praxí v oboru zateplování fasád. Náš tým je Vám po dobu návštěvy maximálně k dispozici. Rádi s Vámi prodiskutuje danou věc a navrhneme řešení na míru, tak aby se investice do nového kabátu Vaši fasády stala chloubou po řadu let.
  • vlastní míchací centrum s velkými skladovými zásoby zboží, pro rychlé dodání a následné domíchámí objednaného zboží.  
  • individuální přístup v atmosféře rodinné firmy.

 

Zveme Vás a těšíme se na Vaši návštěvu. Přijďte si k nám vytvořit jasnou představu o Vaší budoucí fasádě a duďte si svým architektem.

 


Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/www/22356/roflex_cz/www/lib/html_entity_decode_php4.php on line 306

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/www/22356/roflex_cz/www/lib/html_entity_decode_php4.php on line 307