Grafické návrhy rodinných domů

                        ............. sladění nového kabátu Vaší fasády, dle Vašich představ.

 

Sladění kombinaci barev Vaší fasády je poměrně složitá záležitost a ne každý má dokonalé barevné cítění. Při grafickém návrhu Vaší fasády je třeba brát v potaz zejména v jaké dané lokalitě se Váš dům nachází, (řadovka, ulice,  popř. zda se jedná o samostatně postavený dům). Ideálním řešením je, navrhnout grafickou variantu jak Váš dům barevně sladit.

Vytvořit věrnou, kvalitní vizualizaci lze téměř z jakékoliv dodané fotografie. Pomocí COLOR STUDIA lze zpracovat vizualizaci hrubé stavby včetně překážejícího lešení či osadit stavební otvory okny a vraty.

Objekt se vyfotí (nejlépe z rohu, tak aby na fotografii byly zachyceny dvě strany RD), následně se může začít pracovat na barevném sladění fasády ve speciálním programu. COLOR STUDIO Vám nabízí nepřeberné množství barevných kombinací. V programu si můžete již hotové barevné (projekty) kombinace ukládat, dále se Vám nabízí možné varianty pohledu (přiblížení či oddálení) Vaší barevné kombinace fasády.

Pokud si nejste 100% jisti a nechcete zbytečně riskovat, jak vše ve finále dopadne, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme, vyhovíme Vám ve Vašich představách. Barevné varianty si můžete libovolně a nerušeně kombinovat v pohodlí Vašeho domova. Program funguje na přihlašovacích heslech, které Vám následně sdělíme, vy se můžete kdykoli a kdekoliv na program připojit a zkonzultovat Vaše představy s přáteli či rodinnými příslušníky.

Následně vybranou barevnou kombinaci Vaší fasády přepošlete, vytiskněte a v našem FASÁDNÍM STUDIU si fyzicky vyberete přesně daný odstín Vámi vybrané omítky.

Na možnou spolupráci se za team ROFLEX těší Roman Fendrych

Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat : telefonicky 606 336 940 , email: info@roflex.cz