Nábytkové laky ZWEIHORN.

                  .... pro nás je dřevo součástí životního pocitu

 

Společnost Zweihorn byla založena v roce 1912 a velmi rychle si vytvořila jméno jako výrobce vysoce kvalitních a inovativních výrobků v oblasti profesionálního zušlechtění dřevěných povrchů. Při výzkumu a vývoji vlastních produktů klade firma Zweihorn nejvvšší důraz na bezpečnost a ekologické aspekty. S mořidly, laky a přírodnímy produkty se Zweihorn řadí na vedoucí postavení na příslušném trhu. Proto se stal Zweihorn značkou profesionálů.

Poslání ZWEIHORN: je vytvářet budoucnost jednoduší, lepší a trvale udržitelnou. Toto zabezpečuje excelentním servisem, vysoce kvalitními výrobky a s neustálou inovací, která je pro trh absolutně nová. Tyto novodobé výrobky a servisní výkony mají vždycky za cíl vám práci ulehčit, urachlit, zlukrativnit. Trvalá udržitelnost je ve společnosti Zweihorn značce AkzoNobel, důležitým strategickým cílem. Bezpečnost, zdraví a ochrana životního prostředí jsou zde klíčovými faktory. Vysloveně Zweihorn tímto přebírá spoluodpovědnost za naši společnou budoucnost.

Kvalita ZWEIHORN: Vám poskytuje jistotu, že splníte náročné požadavky našich zákazníků. Požadavky na povrchy neustále rostou. Zweihorn inovativními výrorobky často vyvolají nové, vyšší požadavky na trhu - vždy se základní myšlenkou, aby Vaše práce byla hodnotnější. Výrobky Zweihorn jsou vždycky koncipovány jako kompletní systémy. Díky této skutečnosti je povrchová úprava opravdu perfektní. Zpracování výrobků Zweihorn je dle vyjádření našich zákazníků jednoduché a nekomplikované. Tato bezpečnost aplikace dělá výrobky Zweihorn tak oblíbené u truhlářů a lakýrníků.

Inovace ZWEIHORN: nalezení perfektního, inovativního řešení je také otázkou zkušeností. Při neustálém hledání nových řešení vyvíjíme inovativní výrobky a zlepšujeme servisní služby. Zweihorn se v inovačním procesu zaměřuje do budoucnosti orientované, ekologické a trvale udržitelné systémy, kupř. lak na bízi vody a přírodní produkty. Zweihorn vyvinul také takzvané hybridní systémy, které využívají přednosti s obsahem rozpouštědla, ale významně redukují emise VOC.

Servis ZWEIHORN: servisní výkony mají význam jen tehdy, když nabízejí pravou hodnotu. Specializovaná tónovací centra Zweihorn Vám pomohou u všech dotazů ohledně úpravy povrchů s možností proškolení přímo ve specializované prodejně nebo přímo o zákazníka na dílně. Zweihorn servis je nepřekonatelný: během 24 hodin vám dodáme více než 16000 barevných odstínů podle NCS, RAL apod. Kromě toho Vám zajistíme téměř jakýkoli barevný odstín podle předlohy zákazníka ( látka, tapeta, lamino, apod. ) Vedle vzorkovnic pravých dřevin pro mořidla a přírodní produkty získáte také ve specializovaných centrech  nespočetné  instrukce s pracovní postupy: lakování, moření, voskování, apod. Tento prodejní servis je na trhu s nábytkovými laky jedinečný.